WAKACJE 2017

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2015

POMOC NA 4 ŁAPY - RUSZMY SIĘ Z KANAPY

WAKACJE 2015

PROJEKT FUNDACJI GNIAZDO & FUNDACJI AUCHAN - "TWORZYMY WSPÓLNIE SALĘ KOMPUTEROWĄ"

PROJEKT GRANTOWY CAPGEMINI - "POMALUJMY NASZ ŚWIAT - PROJEKT PLAC ZABAW"

PROJEKT GRANTOWY CAPGEMINI - "ZOSTAŃ ZOOLONTARIUSZEM!"

OBÓZ SOCJOTERAPEUTYCZNY - ZARZECZE 2014

FERIE 2014

ŚWIĘTA BOŻONARODZENIOWE 2013

REMONT SALI GRUPY MŁODSZEJ I KLUBU MŁODZIEŻOWEGO

CAP FOOTBALL CUP

OBÓZ TERAPEUTYCZNY - ZARZECZE 2013

ZAJĘCIA PARKOUROWE

PROJEKT GRANTOWY CAPGEMINII & GNIAZDO - 4 SMAKI ŚWIATA

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

KONFERENCJA KOŃCZĄCA PROJEKT "GNIAZDO EKSPERYMENTATORÓW"

20 - LECIE FUNDACJI "GNIAZDO"

PRELEKCJA BOGDANA GOSŁAWSKIEGO - POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH

OBOZY TERAPEUTYCZNE W ZARZECZU

KONFERENCJA KOŃCZĄCA PROJEKT "WOLONTARIAT?-WARTO!"

MINI EURO 2012

WIELKANOC 2012

FERIE 2012

BOŻE NARODZENIE 2011

WYJAZD DRUŻYNY KS GNIAZDO DO WROCŁAWIA NA MONSTER JAM

WAKACJE 2011

WIZYTA HOLENDRÓW - CZERWIEC

FERIE ZIMOWE 2011

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE

WAKACJE 2010

LIGA PODWÓRKOWA

KATOWICKI DZIEŃ DZIECKA 2010

KONCERT JÓZEFA SKRZEKA DLA FUNDACJI "GNIAZDO"

MIKOŁAJKI

II EDYCJA MAM TALENT I HELLOWEEN

Pod koniec października odbyły się w Fundacji dwie imprezy: II edycja "Mam Talent" i Helloween. Było zapierająco dech w piersiach, niesamowicie, zabawnie, momentami strasznie

DZIEŃ OTWARTY W "GNIEŹDZIE"

Na początku października '09 zorganizowaliśmy na świetlicy Dzień Otwarty, w którym mogły wziąźć udział dzieciaki z okolicznych osiedli i dzielnic. Były śmieszne konkurencje sportowe, nagrody, świetna muzyka, słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej imprezy w galerii.

WYCIECZKA DO KOPALNI GUIDO W ZABRZU

Na początku wakacji mieliśmy okazję odwiedzić zabytkową, zabrzańską kopalnię "Guido". Było niesamowicie! Zjechaliśmy na najniżej położony poziom, odwiedziliśmy tajemnicze, ciemne zakątki kopalni i wysłuchaliśmy ciekawych opowieści przewodnika. Serdecznie dziękujemy kierownictwu "Guido" za możliwość odwiedzenia tak wspaniałego miejsca bezpłatnie!

MAJ MIESIĄCEM CZUWAŃ NOCNYCH

Z inicjatywy dzieci w maju zorganizowano we wszystkich trzech grupach "Czuwanie nocne". Zabawy było co nie miara: ognisko, dyskoteka, filmy straszne i śmieszne, tunel strachów, wspólne gotowanie - wszystko to sprawiło, że wszyscy bawili się wyśmiecinie i każdy znalazł coś dla siebie. Następna okazja do nocnych harców zapewne już niebawem, bo na letnim obozie!

MAM TALENT

W połowie marca z inicjatywy kilku członków grupy starszej i przy współpracy z praktykantką Martą zorganizowaliśmy naszą - świetlicowo - klubową wersję popularnego programu "Mam talent". Były sztuczki karciane, pokaz sztuk walki, niesamowite układy breakdancowe, skecze kabaretowe, piosenki i wiele, wiele innych pokazów talentów dzieciaków i wychowawców.

Fundacja Dla Ludzi Potrzebujących Pomocy "GNIAZDO"