FERIE 2019

Dwa tygodnie ferii zimowych za nami.To by bardzo intensywny czas. Ka盥ego dnia dzia這 si co ciekawego. Byli鄉y w Jump City, na lodowisku w "Spodku", w Parku Wodnym "Aquadrom", w kr璕ielni "Galaktyka", na strzelnicy w Pa豉cu M這dzie篡. Poza tym odby造 si integracyjne zaj璚ia dla wszystkich grup w siedzibie fundacji, w tym taneczne walentynki, salon urody, turniej ping-ponga i pi趾arzyk闚. W wolnych chwilach odpoczywali鄉y, grali鄉y w gry planszowe, gotowali鄉y i wyg逝piali鄉y si. Od dzisiaj odliczamy dni do wakacji.

STYCZE 2019

W pi徠ek, 21.01.2019 odby豉 si przedostatnia pr鏏a do spektaklu, kt鏎ego fabu豉 oparta jest na m康rym i pi瘯nym opowiadaniu "Szklany cz這wiek". Dzieci da造 z siebie wszystko, by造 skupione, zaanga穎wane i wsp馧pracuj帷e. Zaj璚ia odby造 si w ramach projektu "My郵 odwrotnie iprzewrotnie kreacja i tw鏎czo嗆 w odkrywaniu siebie i 鈍iata" wsp馧finansowanego ze 鈔odk闚 Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo貫cznego, a poprowadzi豉 je dla naspani profesor Katarzyna Kraso.

WIGILIA 2018

W czwartek 20.12.2018 roku odby這 si spotkanie wigilijne w 安ietlicy Socjoterapeutycznej. Przygotowywali鄉y si do niego bardzo d逝go. Zar闚no wychowawcy, jak i podopieczni do這篡li wszelkich stara, aby spotkanie by這 wyj徠kowe. W tym roku zaprosili鄉y r闚nie rodzic闚, aby mogli w radosnej i spokojnej atmosferze sp璠zi przed鈍i徠eczne popo逝dnie. By這 naprawd cudownie. Zacz瘭i鄉y zgodnie z tradycj od czytania Pisma 安i皻ego i dzielenia si op豉tkiem, a p騧niej mogli鄉yzasi捷 do sto堯w (w sumie 12 po陰czonych i ustawionych w trzech rz璠ach!!!) i spr鏏owa wielu, pysznych da wigilijnych. 如iewali鄉y wsp鏊nie kol璠y. W zwi您ku z tym, 瞠 dzieci by造 bardzo grzeczne przez ca造 rok otrzyma造 bardzo du瞠 prezenty. Dzi瘯ujemy wszystkim osobom i firmom, kt鏎e zaanga穎wa造 si w organizacj spotkania wigilijnego. Szczeg鏊nie jeste鄉y wdzi璚zni pracownikom ING Banku 奸御kiego, pracownikom Polpharmy, Urz璠owi Miasta w Katowicach,Kulczyk Foundation. Dzi瘯ujemy rodzicom, kt鏎zy tak licznie przybyli na spotkanie. By這 nas niemal瞠 60 os鏏!

WAKACJE 2018

WALENTYNKI 2018

FERIE 2018

WIGILIA 2017

WAKACJE 2017

FERIE 2016

名I邛A BO浩GO NARODZENIA 2015

POMOC NA 4 xPY - RUSZMY SI Z KANAPY

WAKACJE 2015

PROJEKT FUNDACJI GNIAZDO & FUNDACJI AUCHAN - "TWORZYMY WSP粌NIE SAL KOMPUTEROW"

PROJEKT GRANTOWY CAPGEMINI - "POMALUJMY NASZ 名IAT - PROJEKT PLAC ZABAW"

PROJEKT GRANTOWY CAPGEMINI - "ZOSTA ZOOLONTARIUSZEM!"

OB紌 SOCJOTERAPEUTYCZNY - ZARZECZE 2014

FERIE 2014

名I邛A BO烙NARODZENIOWE 2013

REMONT SALI GRUPY MΜDSZEJ I KLUBU MΜDZIE烙WEGO

CAP FOOTBALL CUP

OB紌 TERAPEUTYCZNY - ZARZECZE 2013

ZAJ犴IA PARKOUROWE

PROJEKT GRANTOWY CAPGEMINII & GNIAZDO - 4 SMAKI 名IATA

吉IADANIE WIELKANOCNE

KONFERENCJA KO哸Z。A PROJEKT "GNIAZDO EKSPERYMENTATOR紟"

20 - LECIE FUNDACJI "GNIAZDO"

PRELEKCJA BOGDANA GOSxWSKIEGO - POLSKI ZWI╴EK NIEWIDOMYCH

OBOZY TERAPEUTYCZNE W ZARZECZU

KONFERENCJA KO哸Z。A PROJEKT "WOLONTARIAT?-WARTO!"

MINI EURO 2012

WIELKANOC 2012

FERIE 2012

BO浩 NARODZENIE 2011

WYJAZD DRU玆NY KS GNIAZDO DO WROCxWIA NA MONSTER JAM

WAKACJE 2011

WIZYTA HOLENDR紟 - CZERWIEC

FERIE ZIMOWE 2011

SPOTKANIA 名I﹗ECZNE

WAKACJE 2010

LIGA PODW紑KOWA

KATOWICKI DZIE DZIECKA 2010

KONCERT J紌EFA SKRZEKA DLA FUNDACJI "GNIAZDO"

MIKOxJKI

II EDYCJA MAM TALENT I HELLOWEEN

Pod koniec pa寮ziernika odby造 si w Fundacji dwie imprezy: II edycja "Mam Talent" i Helloween. By這 zapieraj帷o dech w piersiach, niesamowicie, zabawnie, momentami strasznie

DZIE OTWARTY W "GNIE挑ZIE"

Na pocz徠ku pa寮ziernika '09 zorganizowali鄉y na 鈍ietlicy Dzie Otwarty, w kt鏎ym mog造 wzi掉 udzia dzieciaki z okolicznych osiedli i dzielnic. By造 鄉ieszne konkurencje sportowe, nagrody, 鈍ietna muzyka, s這dki pocz瘰tunek. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdj耩 z tej imprezy w galerii.

WYCIECZKA DO KOPALNI GUIDO W ZABRZU

Na pocz徠ku wakacji mieli鄉y okazj odwiedzi zabytkow, zabrza雟k kopalni "Guido". By這 niesamowicie! Zjechali鄉y na najni瞠j po這穎ny poziom, odwiedzili鄉y tajemnicze, ciemne zak徠ki kopalni i wys逝chali鄉y ciekawych opowie軼i przewodnika. Serdecznie dzi瘯ujemy kierownictwu "Guido" za mo磧iwo嗆 odwiedzenia tak wspania貫go miejsca bezp豉tnie!

MAJ MIESI。EM CZUWA NOCNYCH

Z inicjatywy dzieci w maju zorganizowano we wszystkich trzech grupach "Czuwanie nocne". Zabawy by這 co nie miara: ognisko, dyskoteka, filmy straszne i 鄉ieszne, tunel strach闚, wsp鏊ne gotowanie - wszystko to sprawi這, 瞠 wszyscy bawili si wy鄉iecinie i ka盥y znalaz co dla siebie. Nast瘼na okazja do nocnych harc闚 zapewne ju niebawem, bo na letnim obozie!

MAM TALENT

W po這wie marca z inicjatywy kilku cz這nk闚 grupy starszej i przy wsp馧pracy z praktykantk Mart zorganizowali鄉y nasz - 鈍ietlicowo - klubow wersj popularnego programu "Mam talent". By造 sztuczki karciane, pokaz sztuk walki, niesamowite uk豉dy breakdancowe, skecze kabaretowe, piosenki i wiele, wiele innych pokaz闚 talent闚 dzieciak闚 i wychowawc闚.