KLUB
Klub Wspierania Rozwoju Osobistego

M這dzie穎wy Klub Wspierania Rozwoju Osobistego powsta z my郵 o absolwentach 鈍ietlicy socjoterapeutycznej, kt鏎zy chcieli nadal si rozwija i potrzebowali wsparcia.

W Klubie m這dzie ma okazj zdoby umiej皻no軼i i do鈍iadczenia niezb璠ne w doros造m 篡ciu. Wychowankowie poprzez wykonywanie codziennych dy簑r闚 ucz si planowa bud瞠t, uk豉da zdrowe i tanie jad這spisy, robi zakupy, gotowa, zmywa, sprz徠a. Te codzienne czynno軼i s okazj do dzielenia si obowi您kami, omawiania wsp馧pracy mi璠zy sob, wyja郾iania bie膨cych nieporozumie.

Regularne uczestnictwo w zaj璚iach socjoterapeutycznych ( z zakresu profilaktyki uzale積ie, radzenia sobie z trudnymi emocjami, konstruktywnym odreagowywaniem ich, zwi您anych tematycznie z dojrzewaniem do pe軟ienia r騜nych r鏊 spo貫cznych w szkole, w鈔鏚 r闚ie郾ik闚, w kontaktach z p販i przeciwn, w domu) pozwala na zdobycie umiej皻no軼i do samodzielnego doros貫go 篡cia zgodnego z normami spo貫cznymi.