GALERIA - ARCHIWUM
IMPREZA INTEGRACYJNA Z HARCERZAMI

Harcerze z VIII dru篡ny zaprosili nas do siebie na zaj璚ia integracyjne. Mieli鄉y szans stan望 z nimi w szranki w zawodach sportowych. Konkurencje tylko z pozoru by造 trudne. Kt騜 nie pokona豚y toru przeszk鏚 z pi趾ami lekarskimi, upu軼i豚y jajko z 造瞠czki, nie przeskoczy豚y odcinka kilkudziesi璚iu metr闚 w worku lub nie zdo豉 zje嗆 jab趾a zawieszonego na nitce? Zabawa by豉 wy鄉ienita.

MIKOxJKI

Tegoroczne Miko豉jki wi您a造 si z licznymi konkurencjami, w kt鏎ych mo積a by這 wykaza si sprawno軼i fizyczn, sprytem i pomys這wo軼i. Nie na co dzie zdarza si wy豉wia cukierki z miski pe軟ej wody, rzuca w czerwonego, zak豉da buty krze郵e, czy rysowa z zawi您anymi oczyma. Uczestnicy mogli wzi望 udzia w dowolnych konkurencjach. Na zako鎍zenie imprezy przyszed 安. Miko豉j w workiem prezent闚 dla wszystkich.

GRUPOWE ZABAWY INTEGRACYJNE

Wieczorna zabawa w 鈍ietlicy z nocowaniem? Czemu nie... Kilka godzin sp璠zonych w towarzystwie koleg闚 i kole瘸nek z grupy na przygotowywaniu smako造k闚, zabawach integracyjnych i spaniu w 酥iworach to du瘸 dawka niezapomnianych wra瞠. Ju my郵imy o tym, 瞠by zabaw powt鏎zy...

Nowy rok szkolny 2007

Fundacyjn tradycj jest uroczyste zako鎍zenie wakacji oraz 鈍i皻owanie rozpocz璚ia nowego roku szkolnego. Pierwszoklasi軼i, kt鏎zy zaczynaj nowy rozdzia w swoim 篡ciu, obdarowywani s symbolicznymi rogami obfito軼i. Dotyczy to r闚nie "nieco starszych" pierwszoklasist闚, czyli tych, kt鏎zy szko喚 podstawow lub gimnazjum ju uko鎍zyli, a zaczynaj edukacj na wy窺zym szczeblu.

Ob霩 w Jaworzu - Na喚簑

Ob霩 w Jaworzu - Na喚簑, czyli dwa tygodnie sp璠zone pod namiotami w otoczeniu las闚, g鏎 i rzeki. Czas szybko mija nie tylko na zabawach na 鈍ie篡m powietrzu, g鏎skich w璠r闚kach, podchodach i zaj璚iach sportowych, lecz r闚nie podczas cz瘰tych zebra spo貫czno軼i oraz dy簑r闚 w kuchni i jadalni. Uczestnicy obozu zdobyli nowe do鈍iadczenia i umiej皻no軼i, a klubowicze wzi瘭i ponadto udzia w warsztatach z przedsi瑿iorczo軼i.

Wakacje - miasto 2007

Wakacje w mie軼ie w pigu販e, czyli dla ka盥ego co dobrego. Korzystali鄉y z wszystkich dost瘼nych atrakcji w Katowicach. Chodzili鄉y na spacery i na podchody do WPKiW, grali鄉y w pi趾 no積 na Stadionie 奸御kim i Rapidzie, zwiedzili鄉y ZOO, brali鄉y udzia w zaj璚iach organizowanych przez Pa豉c M這dzie篡 i Dom Kultury "Koszutka", szaleli鄉y wRura Parku oraz wpadli鄉y do MC Donald's i City Rock na "ma貫 co nieco".

Turniej pi趾i no積ej organizowany przez ING Bank 奸御ki

10.03.2007 roku odby si turniej halowej pi趾i no積ej zorganizowany przez ING Bank 奸御ki. Klub wystawi dwie dru篡ny. Zdobyli鄉y III miejsce. Rozegranie meczy pozwoli這 nam sp璠zi aktywnie czas i zintegrowa si. Dzi瘯ujemy organizatorom za mo磧iwo嗆 udzia逝 w turnieju, a przeciwnikom za sportowego ducha walki.

Dzie Sportu

FERIE 2007

Basen

Kryte K徙ielisko w Pa豉cu M這dzie篡 to niez豉 gratka w 鈔odku zimy. Po przekroczeniu progu szatni dzieci zapominaj o temperaturach na zewn徠rz budynku i oddaj si urokom p造wania i nurkowania. R闚nie ci, kt鏎zy nie potrafi p造wa (lub pr鏏uj to skrz皻nie ukrywa w obawie przed 鄉iechem z這郵iwc闚) zawsze znajduj co dla siebie. Gonitwy w wodzie, nawet tej p造tkiej, s przyjemniejsze od gonitw na podw鏎ku.

Kr璕ielnia

Kr璕ielnia Hocus-Pocus w Cinema City w Katowicach na ul. Gliwickiej 44 co roku umo磧iwia nam zagranie w kr璕le. Jest to jedno z ulubionych wyj嗆; rywalizacja jest zaci皻a, ale daje wszystkim ogromn satysfakcj i du穎 rado軼i.

Lodowisko

Lodowisko w Spodku - to miejsce, gdzie dobrze bawi si zar闚no nasi m這dsi, jak i starsi podopieczni. Najwi璚ej wra瞠 maj ci, kt鏎zy 造篤y zak豉daj po raz pierwszy. Nawet du瘸 liczba upadk闚 nie jest w stanie ich zniech璚i od szale雟tw na lodzie. Zawsze zreszt znajdzie si kto, kto pomo瞠 stawia pierwsze kroki.

Mini Playback Show

Kt騜 nie chcia豚y chocia raz w 篡ciu poczu si jak gwiazda. Dzieci mog造 do鈍iadczy tego uczucia na zaj璚iach Mini Playback show w Pa豉cu M這dzie篡. Przebierania, ta鎍zenie i 酥iewania tak bardzo si im podoba這, 瞠 nie chcia造 schodzi ze sceny. Trzeba przyzna, 瞠 wyst瘼y by造 wspania貫.

Rura Park

Rura Park stanowi jedno z miejsc, w kt鏎ym dzieci ch皻nie si bawi i, do kt鏎ego ch皻nie wracaj we wspomnieniach. Pocz徠kowo niepewnie i nie鄉ia這 przygl康aj si kolorowym rurom, linom i drabinkom, lecz po chwili ca趾owicie oddaj si szale雟twu. Niesamowicie atrakcyjne dla dzieci jest zar闚no chowanie si w korytarzach i zje盥瘸nie za 郵izgawek, jak i skakanie do basen闚 z pi貫czkami.

安iat po obu stronach kamery

Angielski z ING Bank 奸御ki

ZOO